گزارش سرمایه انسانی هلدینگ دارویی گلرنگ

اکیناسه چیست؟

اکیناسه نام گروهی از گیاهان گلدار است که بومی آمریکای شمالی و ایالات متحده هستند، جایی که در چمنزارها و مناطق باز و جنگلی رشد می کنند.گیاه اکیناسه معمولاً به عنوان گل مخروطی آمریکایی یا گل مخروطی بنفش کم رنگ نیز شناخته می شود. این گیاه یکی از محبوب ترین گیاهان در سراسر جهان است. بومیان آمریکا قرن ها از آن برای درمان بیماری های مختلف استفاده کرده اند .اکیناسه سرشار از آنتی اکسیدان هایی است که به دفاع از بدن شما در برابر رادیکال های آزاد کمک می کند.

این گیاه دارویی خواص متعددی دارد که عبارتند از، تقویت سیستم ایمنی، کاهش التهاب در بدن، خواص آنتی اکسیدانی، خواص ضد میکروبی ، کاهش علایم سرماخوردگی و آنفوانزا،خواص ضد ویروسی و…که برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید:

https://faranpharmed.com/blog/%d8%a7%da%a9%db%8c%d9%86%d8%a7%d8%b3%d9%87-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa/

خوشبختانه در کشور ما ترکیب اکیناسه در کنار ماده ارزشمندی که از زنبور عسل تولید می شود، یعنی بره موم یا پروپولیس، به شکل قرص با نام نووهیل (NOVOHEAL) (قرص تقویت سیستم ایمنی بدن در برابر زگیل) تولید شده است .
این فراورده ارزشمند، حاوی ۵۰ میلی گرم اکیناسه در کنار ۴۰۰ میلی گرم پروپولیس، سیستم ایمنی شما را تقویت کرده و با خواص ضدالتهابی و ضدمیکروبی خود بخصوص در فصل سرما به مصونیت شما در برابر عفونت هایی مثل سرماخوردگی، آنفولانزا و کووید کمک می کند.

سایر اخبار

دانستنی ها