گزارش سرمایه انسانی هلدینگ دارویی گلرنگ

بازدید معاونان منابع انسانی گروه صنعتی گلرنگ از شرکت دانش بنیان فاران شیمی

معاونان منابع انسانی گروه صنعتی گلرنگ

معاونان منابع انسانی گروه صنعتی گلرنگ از توانمندی های شرکت دانش بنیان فاران شیمی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه‌گذاری دارویی گلرنگ، در این بازدید که به دعوت دکتر نریمانی معاون منابع انسانی و توسعه مدیریت شرکت سرمایه گذاری دارویی گلرنگ صورت گرفت، سرکار خانم دکتر عبدالوند معاون منابع انسانی گروه صنعتی گلرنگ، دکتر صفری معاون استراتژی و منابع انسانی گروه سرمایه‌گذاری کوروش، مهندس چینی‌فروشان معاون منابع انسانی و راهبردی پدیده شیمی پایدار و دکتر ابوالفتحی معاون منابع انسانی شرکت آرین کیمیا تک حضور داشتند.

معاونان منابع انسانی گروه صنعتی گلرنگ ضمن بازدید از بخش‌های مختلف “شرکت دانش بنیان فاران شیمی” در شهرک صنعتی آریکان شهر تویسرکان استان همدان؛ فعالیت‌های شرکت فاران شیمی به‌ویژه در حوزه منابع انسانی و نیز برنامه‌های توسعه‌ای این شرکت را مورد ارزیابی و بررسی قرار دادند.

شرکت‌کنندگان پس از بازدید از خطوط تولیدی مواد اولیه و همچنین تولید داور، در نشست صمیمی با پرسنل کارخانه فاران شیمی که یکی از واحدهای تولیدی دانش بنیان گروه دارویی گلرنگ به شمار می رود، شرکت کردند.

دکتر عبدالوند معاون منابع انسانی گروه صنعتی گلرنگ در حاشیه این دیدار از حضور در جمع نخبگان شرکت فاران شیمی ابراز خرسندی کرد و برای تمامی همکاران کارخانه داروسازی فاران شیمی آرزوی موفقیت و بهروزی کرد.

وی همچنین تأکید کرد که همکاران گروه صنعتی گلرنگ در معاونت منابع انسانی گروه سرمایه گذاری دارویی همواره برای بهبود و پیشرفت شرکت‌های زیرمجموعه در تلاشند و پذیرای پیشنهادها و انتقادت سازنده برای ارتقا کمی و کیفی گروه هستند.

پس از بازدید، جلسه کمیته عالی منابع انسانی گروه صنعتی گلرنگ در محل کارخانه فاران شیمی برگزار شد و پس از ارائه گزارشی از فعالیت‌های این شرکت به‌ویژه در حوزه منابع انسانی حاضران نظرات خود را ارائه کردند.

روابط عمومی گروه داروئی گلرنگ

سایر اخبار

دانستنی ها