گزارش سرمایه انسانی هلدینگ دارویی گلرنگ

برگزاری جشن گرامیداشت روز ملی منابع انسانی در گروه دارویی گلرنگ

جلسه راهبردی ارائه برنامه‌های ۱۴۰۳ همزمان با روز ملی منابع انسانی با حضور همکاران منابع انسانی هلدینگ دارویی گلرنگ و شرکت‌های زیرمجموعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه دارویی گلرنگ، این جلسه امروز دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ در سالن همایش هتل سیمرغ با حضور دکتر مهدی نریمانی معاون منابع انسانی و توسعه مدیریت و سمیرا خاقانی مدیر منابع انسانی گروه دارویی گلرنگ و مدیران و کارشناسان منابع انسانی شرکت‌های زیرمجموعه برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر نریمانی طی سخنانی ضمن تبریک این روز خاطرنشان کرد: ارتقای سرمایه انسانی و افزایش کارایی آن، بی‌شک به افزایش بهره‌وری گروه دارویی در راستای رسیدن به اهداف و انجام ماموریت آن کمک شایانی خواهد کرد.

وی همچنین به اهمیت توانمندسازی اعضای گروه و عمق بخشی به پروژه‌های در حال اجرای منابع انسانی اشاره و این ماموریت را از اولویت‌های تعیین شده توسط مدیرعامل گروه دارویی گلرنگ عنوان کرد.

سپس دکتر هادی عارف مدیر ارزیابی عملکرد هلدینگ دارویی گلرنگ گزارشی از عملکرد منابع انسانی شرکت‌ها در سال ۱۴۰۲ ارائه و در ادامه سمیرا خاقانی مدیر منابع انسانی هلدینگ دارویی گلرنگ، اهداف، پروژه‌ها و برنامه‌های سال ۱۴۰۳ را تشریح کرد.

سایر اخبار

دانستنی ها