گزارش سرمایه انسانی هلدینگ دارویی گلرنگ

نشست هم اندیشی مسئولان آموزش گروه دارویی گلرنگ برگزار شد

نشست هم‌اندیشی مسئولان آموزش گروه دارویی گلرنگ با حضور معاون منابع انسانی گلرنگ و رؤسای آموزش شرکت‌های تابعه گروه سرمایه گذاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه دارویی گلرنگ، در این نشست که روز سه شنبه ۲۵ مرداد سال ۱۴۰۱ در محل سالن همایش شرکت سرمایه‌گذاری دارویی گلرنگ برگزار شد، دکتر نریمانی ضمن معرفی سارا مؤمنی به‌عنوان رئیس جدید بخش آموزش، بر ضرورت آموزش در ارتقا کیفی شرکت‌های تابعه تاکید کرد و گفت: مسئولان آموزش واحدهای تابعه گروه سرمایه گذاری دارویی گلرنگ باید از تبادل تجربه‌های آموزشی بین شرکت‌های تابعه، بهره‌برداری از دانش و تجارب ملی و بین‌المللی با هدف افزایش کیفیت دوره های آموزشی بهره برداری کنند و در عین حال پایش، ارزیابی و تأثیرگذاری برنامه‌های آموزش نیز مورد توجه قرار گیرد.

به گفته دکتر نریمانی ارسال گزارش های دوره‌ای دقیق از دوره های برگزار شده به معاونت منابع انسانی می‌تواند در ارزیابی دوره ها و برگزاری دوره های آینده مثمرثمر باشد.

سپس به‌منظور آشنایی مسئولان آموزش شرکت‌های تابعه در راستای افزایش هم‌افزایی، خلاصه‌ای از عملکرد و برنامه‌های آموزشی اجرا شده و همچنین برنامه‌های آتی تا پایان سال را ارائه کردند.

در ادامه جلسه حاضران درباره برگزاری دوره‌های مشترک و دوره‌های آموزشی اختصاصی به بحث و گفتگو پرداختند. در انتهای نشست هم پیشنهاد شد تجربه برگزاری دوره‌های آموزشی و تجربه اساتید آن دوره‌ها بین شرکت‌های گروه سرمایه گذاری به اشتراک گذاشته شود.

تدوین خبر: روابط‌عمومی گروه دارویی گلرنگ

 

سایر اخبار

دانستنی ها