گزارش سرمایه انسانی هلدینگ دارویی گلرنگ

حضور شرکت دانش بنیان ابیان فارمد در بیست و چهارمین دوره نمایشگاه پزشکی و دارویی جنوب شرق آسیا

بیست و چهارمین دوره نمایشگاه پزشکی و دارویی جنوب شرق آسیا، SE-Asian Halthcare & Pharma show، در تاریخ ۱۷ تا ۱۹ آوریل در کوالالامپور مالزی برگزار شد. پاویون ایران برای اولین بار با حمایت سازمان توسعه همکاری‌های علمی و فناورانه بین الملی معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری در این نمایشگاه با حضور ۱۲ شرکت برپا شد.
شرکت دانش بنیان ابیان فارمد از جمله شرکت‌های زیرمجموعه گروه دارویی گلرنگ یکی از شرکت‌های منتخب در این پاویون بود که مورد توجه بسیاری از توزیع کنندگان داروی آن کشور قرار گرفت.
حوزه کشورهای جنوب شرق آسیا و اتحادیه بین‌المللی کشورهای جنوب شرق آسیا، آسه آن، با برخورداری از بیش از ۶۰۰ میلیون نفر جمعیت یکی از مناطق جذاب از نقطه نظر صادرات محصولات ایرانی به شمار می‌رود.
در این نمایشگاه که با حضور بازدیدکنندگان و غرفه دارانی از کشورهای فیلیپین، تایلند، لیتوانی، تایون، میانمار، چین، اندونزی و نیجریه برگزار شد، عضویت ایران در PICs و نظام رگولاتوری مشابه دو کشور که منجر به تسهیل بهتر فرآیند ثبت و صادرات محصولات داروئی می‌شود که مورد توجه عمده توزیع کنندگان قرار گرفت.
در همین راستا بازدید وزیر بهداشت کشور مالزی به همراه سفیر محترم جمهوری اسلامی از پاویون ایران و استماع نقطه نظرات نمایندگان گروه دارویی گلرنگ منجر به حضور و توجه جدی‌تر به پاویون ایران و قول مساعد جهت آعاز همکاری فیمابین دو کشور شد.
در راستای این بازدید و مذاکرات، جلسه تخصصی افراد حاضر در نمایشگاه با کاردار محترم اقتصادی سفارت ایران برگزار شد که مساله تسهیل ثبت داروهای ایرانی و ارسال لیست داروهای موردنیاز کشور مالزی به نمایندگان ایرانی جهت تامین، از جمله مهم‌ترین موارد مورد بحث با اعضای محترم سفارت ایران در کوالالامپور بود.
همچنین بازدید و حضور سفرای عمان و الجزایر در پاویون ایران از جمله موضوعات قابل توجه نمایشگاه بود.

لینک منبع اصلی خبر و یدیو کلیپ در سایت شرکت ابیان فارمد

سایر اخبار

دانستنی ها