گزارش سرمایه انسانی هلدینگ دارویی گلرنگ (Linkedin)

حضور فاران شیمی در سومین همایش جامع گوارش و کبد و دهمین همایش بین المللی هپاتیت ایران(THC)

به گزارش روابط عمومی، شرکت فاران شیمی از گروه دارویی گلرنگ افتخار حضور در سومین همایش جامع گوارش و کبد و دهمین همایش بین‌المللی هپاتیت ایران (THC) را داشت. این همایش از تاریخ ۲۹ خرداد لغایت ۱ تیرماه سال ۱۴۰۳ در مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد. انجمن مطالعات بیماری‌های کبدی ایران و انجمن اندوسکاپی‌های گوارشی ایران برگزارکنندگان این رویداد علمی بودند.

هدف از برپایی این همایش، بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین دستاوردها، روش‌ها و درمان‌های مرتبط با بیماری‌های گوارشی و کبدی بود. در این رویداد، اساتید برجسته داخلی و بین‌المللی حضور داشتند و به ارائه مطالب علمی پرداختند.

شرکت فاران شیمی علاوه بر ارائه تجربیات و تحقیقات خود در زمینه درمان بیماری‌های گوارشی، محصولات سبد درمانی خود را نیز به بازدیدکنندگان معرفی کرد. از جمله این محصولات می‌توان به داروهای ریفلاکسین، هیوسین، آسفا و مکمل اکتاهربال اسلیپری الم اشاره کرد.

این رویداد فرصت مناسبی برای شرکت فاران شیمی بود تا آخرین دستاوردهای خود را در زمینه درمان بیماری‌های گوارشی و کبدی به جامعه پزشکی و علاقه‌مندان این حوزه ارائه دهد و با متخصصان این زمینه به تبادل نظر بپردازد.

 

سایر اخبار

دانستنی ها