گزارش سرمایه انسانی هلدینگ دارویی گلرنگ

حضور فعال شرکت واریان فارمد در نمایشگاه ۲۰۲۴ SEACare

پاویون شرکت‌های دانش بنیان ایرانی برای اولین بار در مهم‌ترین رویداد تخصصی حوزه سلامت جنوب شرق آسیا و کشورهای اتحادیه “ASEAN ” (مالزی، سنگاپور، اندونزی، تایلند، فیلیپین و برونئی) با حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری از تاریخ ۲۹ تا ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ در کشور مالزی برگزار شد. شرکت واریان فارمد از گروه داروئی گلرنگ که از میان یکصد شرکت ایرانی کاندید جهت حضور در این نمایشگاه انتخاب گردیده بود حضوری فعال و موثر در این رویداد مهم بین المللی داشت.
بیست و چهارمین دوره نمایشگاه SEACare میزبان شرکت‌های برتر حوزه سلامت و داروسازی، کمیسیون‌های تجاری و آژانس‌ها بود.

‏SEACare تاجران و بازدیدکنندگان را از سراسر جهان گرد هم می‌آورد تا پتانسیل رو به رشد منطقه را به نمایش بگذارد. مالزی با موقعیت مرکزی خود در منطقه و ارتباط عالی با کشورهای عضو، دروازه‌ای ایده‌آل برای تجارت، همکاری و رشد در آسیای جنوب شرقی می‌باشد.
با توجه به محصولات خاص و دانش بنیان شرکت واریان فارمد، استقبال کم نظیری از غرفه این شرکت به عمل آمد. وزرا و سفرای مستقر در مالزی نیز از پاویون ایران و غرفه‌ واریان فارمد دیدن نمودند و مذاکرات و تعاملات خوبی نیز با این کشورها برقرار گردید.
لازم به ذکر است که پیش بینی می‌شود، فقط هزینه‌های مراقبت‌های بهداشتی در مالزی تا سال ۲۰۲۸ با نرخ رشد سالانه ۷ درصد به مرز ۲۸ میلیارد دلار برسد و این امر بیانگر وجود فرصتی مناسب برای شرکت‌های گروه جهت حضور در بازار ASEAN بویژه کشور مالزی می‌باشد. SEACare به عنوان یک بازار محوری و مهم برای بازیگران صنعت محلی و بین المللی می‌باشد.

سایر اخبار

دانستنی ها