گزارش سرمایه انسانی هلدینگ دارویی گلرنگ

رویداد پرافتخار بیست‌ویکمین سالگرد تأسیس شرکت فاران شیمی

جشن بیست و یکمین سالگرد تاسیس شرکت داروسازی فاران شیمی، رویداد مهمی بود که کارکنان، روسای و سهام‌داران را گرد هم آورد تا دو دهه موفقیت و رشد در صنعت داروسازی را گرامی بدارند.

این رویداد در سالن هتل همای تهران برنامه‌ریزی و برگزار شد. تیم محترم نیروی انسانی فاران شیمی، برنامه‌های خلاقانه‌ای برای این رویداد تدبیر دیده بودند.

در طول این رویداد، کارمندان به دلیل تلاش، فداکاری و مشارکت در موفقیت شرکت در ۲۱ سال گذشته مورد تقدیر قرار گرفتند. رؤسا و مدیران ارشد از زحمات تیم تشکر و قدردانی کردند.

جناب آقای مهندس مولایی، مدیر عامل محترم شرکت فاران شیمی، در خصوص اهداف دست‌یافته سال ۱۴۰۲ و چشم‌اندازه فاران شیمی در سال جدید سخنرانی فرمودند.

از مهم‌ترین دستاوردهای شرکت داروسازی فاران شیمی، رسیدن به فروش «هزار میلیاردی» در سال جاری بود که با کمک اعضای این خانواده امکان‌پذیر شد.

همان‌طور که مهندس مولایی در سخنرانی خود فرمودند، نقدینگی شرکت از نکات کلیدی مهم شرکت محسوب می‌شد و در سال ۱۴۰۲، فاران شیمی در سطح مطلوب در این زمینه قرار گرفته است.

از اصلی‌ترین محصولات شرکت داروسازی فاران شیمی، محصولات در حوزه ترک اعتیاد و مخدر است که در این زمینه، خانواده فاران شیمی و مجموعه هلدینگ دارویی گلرنگ، لیدر و یکه‌تاز این بازار شده است.

خانواده فاران شیمی همواره در صدد بوده تا مسئولیت اجتماعی خود، یعنی ارتقا سلامت جامعه و بهبود بیماران را امکان سازد.

جشن پایان سال فاران شیمی، بستری را برای کارمندان، روسا و ذینفعان فراهم کرد تا بتوانند خارج از محیط کار معمولی شبکه، تعامل و روابط برقرار کنند، پیوندها را تقویت کنند و حس اجتماعی را تقویت کنند.

هم‌چنین به مناسبت این رویداد، جشن تولد متولدین فصل زمستان نیز برگزار گردید.

در خاتمه، جشن بیست و یکمین سالگرد تاسیس شرکت دارویی فاران شیمی یک موفقیت چشمگیر بود و کارمندان و روسا را گرد هم آورد تا دو دهه موفقیت، رشد و کار تیمی را جشن بگیرند. این رویداد به عنوان گواهی بر تعهد این شرکت به برتری، نوآوری و همکاری عمل کرد و زمینه را برای موفقیت مستمر در سال های آینده فراهم کرد.

سلامتی شما، آینده ماست.

لینک منبع خبر

سایر اخبار

دانستنی ها