گزارش سرمایه انسانی هلدینگ دارویی گلرنگ

ابیان دارو

گروه دارویی ابیان تحت مالکیت سرمایه‌گذاری دارویی گلرنگ فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با هدف نقش آفرینی در صنعت سلامت آغاز نمود و هم اکنون به صورت تخصصی در حوزه مکمل های دارویی فعالیت می‌نماید. در سال ۱۳۹۶ اولین سری از محصولات تولیدی در حوزه مکمل‌های دارویی به بازار عرضه گردید و هم اکنون دارای سبد کاملی از مکمل‌های دارویی در سطح عرضه می‌باشد ، علاوه بر آن سبدی از داروها در حوزه مغز و اعصاب منطبق بر نیاز جامعه و دانش روز دنیا در شرف تولید و عرضه است . سایر حوزه‌های فعالیت شرکت شامل تأمین داروهای فوریتی، داروهای بیهوشی، مواد اولیه و جانبی دارویی با همکاری شرکای تجاری معتبر خارجی می‌باشد.

ابیان سلامت

 

با هدف تولید مکمل های کاملا طبیعی با استفاده از ترکیب پروبیوتیک ها و عصاره های گیاهی موثر، ایجاد شده و همکاری نزدیکی با مراکز علمی و تحقیقاتی معتبر در ایران و اروپا دارد. تمرکز محصولات این شرکت بر ارتقاء و بهبود عملکرد سیستم ایمنی و گوارشی بدن و پیشگیری و درمان علایم و عوارض ناشی از بیماری های شــایع گوارشی و مصرف آنتی بیوتیک ها و بیماری هایی مانند چاقی مفرط و دیابت است. ماموریت: این شرکت ارتقاء سلامت و کیفیت زندگی جامعه انسانی از طریق طراحی و تولید محصولات جدید دارویی با ویژگی های منحصر به فـــرد و حداکثر اثر بخشــی و دسترسی آسان برای همه گروه های مختلف جامعه است. چشم انداز: این شرکت نیز قرارگرفتن در بین ۳ شرکت برتر دارویی ایــــران در حـــوزه مکـــمل های دارویـی پروبیوتیــک تا ســال ۱۴۰۵ می باشد.

ابیان فارمد

شرکت ابیان فارمد به عنوان یکی از شرکت های گروه دارویی، گلرنگ در سال ۱۳۹۴ تاسیس گردید. هدف تمامی افراد در این شرکت و در مجموعه گروه دارویی، تأمین دارو، تجهیزات پزشکی و ملزومات دارویی با کیفیت از برترین تأمین کنندگان جهانی برای حفظ سلامت و درمان بیماران است . این شرکت قصد دارد با همکاری شرکت های معتبر و براساس استانداردهای جهانی و با بهره گیری از روش های نوین ساخت و تولید دارو جزو پنج شرکت برتر در زمینه حفظ و ارتقاء سلامت جامعه قرار گیرد.

آرین سلامت سینا

شرکت آرین سلامت سینا در سال ۱۳۸۸ با هدف ارائه مکمل های تغذیه ای- دارویی و همچنین داروهای طبیعی و گیاهی با تکیه بر آخرین دستاوردهای علمی جهان و از طریق مشارکت با شرکت های اروپایی بزرگ و شناخته شده در سطح دنیا، برای واردات و تولید مکمل ها، محصولات فراسودمند و عملگرا و داروهای طبیعی تأسیس شد.شرکت داروسازی آرین سلامت سینا نماینده رسمی و انحصاری شرکت های هولیستیکا و فازیلب فرانسه، ترادافارما سوئیس و دونگ – آ کره جنوبی است که منحصرا محصولات خود را بر پایه گیاهان و ترکیبات از منشأ طبیعی تولید می کند.

سروش مانا فارمد

شرکت تحقیقات و پژوهش دارویی سروش مانا فارمد در سال ۱۳۹۸ تأسیس و در حوزه داروهای دانش بنیان و فرآورده های پیشرفته در حوزه تشخیص و درمان ( سنتیک، گیاهی، طبیعی سلولی و مهندسی بافت و بیوتکنولوژی ) مشغول به فعالیت است.

سلامت پخش هستی

شرکت سلامت پخش هستی، در بهمن ماه سال ۱۳۸۹ با هدف تهیه و پخش سریع، مطمئن و سراسری داروهای تولید داخل و وارداتی و زنجیره سرد، محصولات سلولزی، تجهیزات پزشکی، مکمل های غذایی و محصولات بهداشتی مورد نیاز کشور، با استفاده از تجربه و امکانات موجود در گروه صنعتی گلرنگ تأسیس شد و در اکثر شهرهای ایران مراکز توزیع دارد. مهم ترین مزیت رقابتی سلامت پخش هستی، تهیه و توزیع به موقع محصولات مورد نیاز مشتریان با استفاده از سیستم های یکپارچه انتقال اطلاعات در زنجیره تأمین جهت رضایتمندی مشتری می باشد.همچنین مدیریت سلامت پخش هستی وظیفه خود می داند که به بهبود دائمی فرآیندها، خط مشی و استراتژی سازمان جهت حضور سودمندتر در بازار تأمین و توزیع محصولات دارویی بپردازد.

فاران شیمی

شرکت دارو سازی فاران شیمی در سال ۱۳۸۱ با هدف تولید مواد شیمیایی حد واسط دارویی تأسیس شد و با تولید ماده حد واسط دارویی اسید سالیسیلیک کار خود را آغاز نمود. این شرکت در سال ۱۳۸۶ همکاری خود را با گروه صنعتی گلرنگ آغاز و اکنون با بهره گیری از مهارت و دانش متخصصان داخلی و با تولید انواع مواد موثره دارویی و داروهای آماده مصرف یکی از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ دارویی گلرنگ است .

فارمد سلامت سینا

شركت دارویی فارمد سلامت سینا به عنوان تولید کننده محصولات دارویی ، مکمل، فرآورده طبیعی و محصولات بهداشتی – درمانی همواره در تلاش برای سربلندی ایران اسلامی ، پایداری و حرکت رو به جلوی کشور عزیزمان، همچنین برافراشتن پرچم اقتدار و سربلندی در صنعت دارویی کشور خواهد بود. همچنین ایجاد بستر تفکر و رشد مستمر را در دستور کار قرار داده ایم تا بتوانیم این مسئولیت بزرگ را به نحو شایسته به انجام برسانیم. گروه دارویی فارمد سلامت سینا با پشتوانه علم و فناوری، نیروهای متعهد و همکارانی دلسوز تلاش می کند تا بهترین محصولات را برای مردم کشور عزیزمان تولید و در آینده نزدیک به دیگر کشور های جهان صادر نماید .

هستی آریا شیمی

شرکت هستی آریا شیمی ، در سال ۱۳۸۹ با هدف تامین نیاز مواد مؤثره دارویی کشور در بالاترین سطح کیفی منطبق با استانداردهای بین المللی و به عنوان یک شرکت دانش بنیان تأسیس شده است. طراحی و ساخت مواد مؤثره دارویی، محصول نهایی، ایجاد دانش فنی و انتقال آن از مقیاس آزمایشگاهی به تولید صنعتی، احداث کارخانه مواد موثره دارویی، مطابق با معیارهای جهانی و نیازهای ملی، با بکارگیری دانش متخصصان و محققان و با تاکید بر تجربیات گذشته، دانش روز و با نگاه به آینده، مأموریت شرکت هستی آریا شیمی است.

هستی بهین فارمد

شرکت هستی بهین فارمد در سال ۱۳۹۸ با بهره گیری از نیروهای متخصص و متعهد و با اتکا بر تکنولوژی های برتر دنیا با هدف تولید فرآورده های دارویی در حوزه ی پرخطر، پپتیدی و بیوتکنولوژی در جهت تولید محصولات با کیفیت مطابق با استانداردهای معتبر ملی و بین المللی فعالیت خود را آغاز کرده است.اهداف شرکت هستی بهین فارمد، توسعه محصولات جدید و نوآورانه، به کارگیری دانش و فناوری های نوین، ارتقای سلامت جامعه ، رضایت بیماران و مصرف کنندگان، توانمندسازی منابع انسانی و ارتقای سرمایه های دانشی، کسب جایگاه برتر در بازارهای داخلی و ورود به بازارهای بین المللی می باشد.

واریان فارمد

شرکت واریان فارمد بر یک بستر تحقیقاتی و پژوهشی و با بهره گیری از توان علمی بالای اعضای خود در درسال ۱۳۸۸ به عنوان یک شرکت دانش بنیان آغاز به کار کرد. ساخت فراوده های دارویی با سطح دانش فنی بالا و از لحاظ کیفی هم تراز با محصولات خارجی و با قیمتی رقابتی، در دستور کار این شرکت قرار داشته و دارد. واریان فارمد، بعد از آمریکا، به عنوان دومین شرکت دارویی دارای فناوری In Situ Forming جهان مطرح است ، این سامانه از پیشرفته ترین روش های نوین دارو رسانی است . واریان فارمد با ثبت اختراع ساخت تریپتورلین استات با فناوری In Situ Forming اولین و تنها سازنده این دارو با این نوع تکنولوژی در دنیاست که به عنوان برگ زرینی از گنجینه افتخارات این شرکت همچنان درخشان است. این شرکت با بهره گیری از توانایی های بالای سرمایه انسانی خویش ، نه تنها توان پاسخگویی به نیازهای دارویی کشور را دارد، امکان صادرات فراورده های دارویی و دانش فنی را نیز به سایر کشورها داراست.

پژوهش گستران تغذیه آسان

شرکت  دانش بنیان تغذیه آسان به عنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ سرمایه گذاری دارویی گلرنگ در سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را با هدف تامین نیازهای مهم تغذیه ای جامعه ایرانی با اتکا به تحقیقات بنیادی و دانش روز تغذیه شروع و اقدام به تولید اولین سری از محصولات بر پایه تغذیه ی هوشمند، تحت عنوان فست میل کرده است.

در همین راستا تولیدات دانش بنیان شرکت تغذیه آسان براساس شاخصه های ویژه گروه های سنی و جنسی، تامین نیاز های تغذیه ای بیماران مختلف و افراد با شرایط خاص فیزیولوژیکی، علاوه بر بی نیازی کشورمان از واردات؛  قادر به بر طرف ساختن نیازهای تغذیه ای عموم افراد، جهت ارتقا سطح و کیفیت زندگی خواهد بود.

بر همین اساس با در نظر گرفتن سلائق و ذائقه های گوناگون، شرکت دانش بنیان تغذیه آسان با طراحی و تولید مکمل های غذایی بر پایه آخرین دستاوردهای علمی روز دنیا و غذاهای فراسودمند مورد نیاز برای حفظ و ارتقاء سلامت مصرف کنندگان تلاش دارد با تولید سبدی متنوع از محصولات سلامت محور به اهداف از پیش تعیین شده خود در راستای توسعه سلامت جامعه ایرانی دست یابد.

فاران فارمد

شرکت داروسازی فاران‌فارامد، زیرمجموعه ی گروه صنعتی گلرنگ (GIG)، یکی از بزرگترین گروه‌های صنعتی خصوصی در ایران، در سال ۱۳۹۸ با هدف عرضه داروهای طبیعی و مکمل‌های تغذیه‌ای مطابق با بالاترین استاندارد و کیفیت تأسیس شد. شرکت داروسازی فاران‌فارامد در حال حاضر با همکاری کارخانه شرکت داروسازی فاران‌شیمی واقع در شهرک صنعتی تويسركان همدان، که دارای چهار سایت تولیدی با گواهینامه GMP از ســـازمان غذا و دارو می‌باشد، اقدام به تولید انواع داروهای طبیعی و مکمل‌های تغذیه‌ای منطبق با دانش روز دنیا و بر اساس آخرین الزامات و دستورالعمل‌های ساخت و تولید دارو در ایران و اروپا کرده است. استراتژی شرکت داروسازی فاران‌فارامد تبدیل شدن و حفظ خود به عنوان یک شرکت داروسازی پیشرو در تولید داروهای طبیعی و مکمل‌های تغذیه‌ای در ایران و منطقه است. هدف ما استفاده از تخصص و توسعه محصولات در جهت ارتقا سطح سلامت عمومی و پیشگیری از بیماری می‌باشد.