فرصت های همکاری

برای برداشتن گام های بزرگ، در کنار ما باشید!
چشم انداز گروه صنعتی گلرنگ، حضور در بین 500 شرکت برتر بین المللی است که یکی از مهم‌ترین الزامات آن، حضور نیروهای شایسته است. در این راستا گروه دارویی گلرنگ، با تکیه بر مدیریت استعداد و جذب افراد متخصص و سخت‌کوش تیم‌های کاری خود را توسعه داده و با ایجاده فرصت‌های برابر برای عموم متقاضیان زمینه را برای جذب افراد منتخب و واجد شرایط فراهم می‌آورد.
همچنین گروه دارویی گلرنگ در راستای توسعه و استعدادیابی تیم‌های امید خود از دانش آموختگان دانشگاه‌های برتر (حتی بدون سابقه کار) دعوت به همکاری نموده و بستر مناسبی برای رشد و بالندگی آنان فراهم می‌آورد.
شما برای پیوستن به ما می‌توانید فرم دعوت به همکاری را تکمیل نمایید.

شرکت سرمایه‌گذاری دارویی گلرنگ در سال ۱۳۸۹ توسط گروه صنعتی گلرنگ تأسیس و به حوزه مهم و بنیادی صنعت دارو وارد شد. شرکت سرمایه‌گذاری دارویی گلرنگ با بهره‌گیری از شرکت‌های دانش بنیان خود، مدیران مجرب و تلاش شبانه روزی نیروهای متخصص، و با توجه به فرهنگ بومی مسیر پیشرفت در عرصه تولید و عرضه محصولات دارویی را به نحوی طی کرد که امروز، نه تنها توانایی تولید فرآورده‌های دارویی را از ماده اولیه (API) تا محصول نهایی داراست، بلکه میزان قابل توجهی از تولیدات خود را به کشورهای دیگر صادر می‌کند.

پیوندهای دیگر

تماس

وبلاگ

ارسال ها

اعضا

سیاست حفظ حریم خصوصی

شرایط و ضوابط

جزئیات تماس

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، بین پل کردستان و خیابان شیرازی، پلاک 63

کدپستی: 1991614851

تلفن: 02124852000

فکس: 02124852150

ایمیل: info@golrangpi.com

موقعیت روی نقشه

تمام حقوق این وبسایت برای شرکت سرمایه گذاری دارویی گلرنگ محفوظ می باشد.