فرصت های همکاری

برای برداشتن گام‌های بزرگ، در کنار ما باشید!
چشم انداز گروه صنعتی گلرنگ، حضور در بین ۵۰۰ شرکت برتر بین المللی است که یکی از مهم‌ترین الزامات آن، حضور نیروهای شایسته است. در این راستا گروه دارویی گلرنگ، با تکیه بر مدیریت استعداد و جذب افراد متخصص و سخت‌کوش تیم‌های کاری خود را توسعه داده و با ایجاد فرصت‌های برابر برای عموم متقاضیان زمینه را برای جذب افراد منتخب و واجد شرایط فراهم می‌آورد.
همچنین گروه دارویی گلرنگ در راستای توسعه و استعدادیابی تیم‌های امید خود از دانش آموختگان دانشگاه‌های برتر (حتی بدون سابقه کار) دعوت به همکاری نموده و بستر مناسبی برای رشد و بالندگی آنان فراهم می‌آورد.
شما برای پیوستن به ما می‌توانید فرم دعوت به همکاری را تکمیل نمایید.

رکت سرمایه‌گذاری دارویی گلرنگ در سال ۱۳۸۹ توسط گروه صنعتی گلرنگ تأسیس و به حوزه مهم و بنیادی صنعت دارو وارد شد. شرکت سرمایه‌گذاری دارویی گلرنگ با بهره گیری از شرکت های دانش بنیان خود، مدیران مجرب و تلاش شبانه روزی نیروهای متخصص، مسیر پیشرفت در عرصه تولید و عرضه محصولات دارویی را به نحوی طی کرد که امروز، نه تنها توانایی تولید فرآورده های دارویی را از ماده اولیه (API) تا محصول نهایی داراست، بلکه میزان قابل توجهی از تولیدات خود را به کشورهای دیگر صادر می کند.

شبکه های اجتماعی

اطلاعات تماس:

تهران، ونک، خیابان ملاصدرا، بین پل کردستان و خیابان شیراز، پلاک ۶۳

کد پستی: ۱۹۹۱۶۱۴۸۵۱

شماره تماس: ۰۲۱۲۴۸۵۲۰۰۰

فکس: ۰۲۱۲۴۸۵۲۱۵۰

ایمیل: info@golrangpi.com

موقعیت ما روی نقشه:

تمام حقوق این وبسایت برای سرمایه گذاری دارویی گلرنگ محفوظ می باشد.