بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ و کارآفرين برتر کشور

زنده یاد استاد حاج محمد کریم فضلی
بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ و کارآفرين برتر کشور

w2.png
زنده یاد استاد حاج محمد کریم فضلی، بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ و کارآفرين برتر کشور، متولد هفتم اردیبهشت‌ماه ۱۳۱۱ هجری شمسی در شهر تويسرکان (استان همدان)، نخستين فعاليت اقتصادی خود را در حين تحصيل، نزد پدرشان که از بازرگانان خوش ‌نام و اهل فضل منطقه محسوب می‌شدند، آغاز نمودند.
ایشان در سن حدود ۲۰ سالگی برای جستجوی شرايط مطلوب‌تر و شناخت بيشتر از وضعيت شهرهای مختلف هم‌جوار، به ديگر شهرستان‌های استان همدان سفر می‌کنند و در شرايط کاری مختلف تجربه‌های مؤثری به دست می‌آورند. سپس راهی تهران می‌شوند تا در محيط بزرگ پايتخت، تجربه‌های بيشتری به دست بياورند. در ابتدای سکونت در تهران، مشکلات از هر سو ايشان را احاطه می‌کند، اما استاد با عزم جزم، مشکلات و موانع اصلی را ظرف ۳ سال برطرف می‌سازند و در نهایت این اندیشه، به تأسيس «گروه صنعتی گلرنگ» منجر می‌شود که استاد فضلی رياست هیئت ‌مدیره اين گروه صنعتی را به عهده‌ دارند.

در حال حاضر، شرکت های فاران شیمی، سلامت پخش هستی، آرین سلامت سینا، واریان فارمد، هستی آریا شیمی، ابیان دارو ، ابیان فارمد ، سروش مانا فارمد، هستی بهین فارمد و تجارت الکترونیک دارویی گلرنگ از زیر مجموعه شرکت های سرمایه گذاری دارویی گلرنگ هستند.

جرئیات تماس

آدرس : تهران میدان ونک ، خیابان ملاصدرا ، بعد از پل کردستان ،پلاک 63 

کد پستی : 1991614851

تلفن :  02124852000

فکس : 02124852150

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نقشه شرکت