جهت گیری های کلان

چشم انداز

قرار گرفتن در بین 10 شرکت برتر داروساز کشور تا سال 1404 با اتکا به اهداف ذیل:

1 بالاترین سهم بازار داروهای  کشور

2-  تولید  محصولات  جدید  در  هر سال

3-رشد سهم صادرات به فروش و ارز آوری برای کشور

مسئولیت شرکت

هم وطنان ما فارغ از هر نوع نژاد و سن می بایست در سلامتی کامل و با آرامش زندگی خود را ادامه دهند، با این باور ما در خانواده گروه سرمایه گذاری دارویی گلرنگ  در طول این سالها  کوشیده‌ایم تا فرهنگ  ارتقاءکیفیت را در قلب و ذهن‌مان نهادینه کنیم و سهمی در ارتقاء سلامت و بهبود کیفیت زندگی افراد جامعه داشته باشیم.
همچنین  با انتقال دانش از شرکای و اتکا به فرهنگ یادگیری سازمان خود، ظرفیت‌های علمی‌مان را توسعه می‌دهیم و متعهد هستیم که راهکار‌های درمانی به‌روز دنیا را در دسترس همگان قرار دهیم.
در برابر سلامت جامعه، خود را مسوول می دانیم.

پیام هیات مدیره

Image

مهندس سید محمد باقر فاضلیان


نایب رئیس هیات مدیره 

ما با بهره گيري توأمان از جوانان هوشمند و صاحب دانش و نيروهاي مجرب و کارآزموده شبکه دارویی کشور و با اعمال ساز و کارهاي نوين مديريتی، به ابداع و بررسي مدل هاي جديد تجاري پرداخته تا بتوانيم ضمن حفظ پيشتازي گروه دارویی گلرنگ به عنوان یکی از بزرگترين شرکتهای دارویی خصوصي کشور، با درک صحيح و کارشناسانه از فضاي اقتصادي کشور و شناسايي نيازهاي موجود، موجبات اعتماد و رضايت مندي هر چه بيشتر ملت عزیز ایران را فراهم آوريم.

گروه دارویی گلرنگ برآن است تا با نوآوري در کسب و کار و ارائه  به روزآمدترين و بهترين راه حل ها و ارزش آفريني بيشتر براي مشتريان، با تکيه بر نيروي انساني متعهد و متخصص و همچنين به کارگيري فن آوري روز در سطح استانداردهاي جهاني، نبض نوآوري و کسب و کار را به دست گرفته و همواره براي ايران و ايرانيان افتخار آفرين باشد.

Image

مهندس قاسمعلی آشفته


مدیر عامل هلدینگ سرمایه گذاری دارویی

شرکت سرمایه گذاری دارویی گلرنگ بر چهار محور اخلاق، دانش، تخصص و تجربه بنا شده است.

ما بر این باور هستیم که توسعه این گروه جز با اتکا به متخصصین داخلی و توسعه واحدهای تحقیق و توسعه تحقق نخواهد یافت. تمام تلاش این گروه کمک به ارتقای سلامت جامعه و خدمات رسانی در حوزه دارویی به هموطنان بوده و تمرکز اصلی بر کاهش وابستگی به خارج از کشور از طریق نوآوری در کل زنجیره ارزش دارویی از ماده موثره تا محصول نهایی است.

در طی سالهای گذشته در این حوزه گامهای مهمی برداشته شده و با تمرکز بر سند استراتژیک گروه دارویی تا افق 1404 در بین سه شرکت برتر کشور در حوزه دارویی خواهیم بود.

شرکت سرمایه‌گذاری دارویی گلرنگ

پیشرو در تولید مواد اولیه و محصولات نهایی دارویی

در حال حاضر، شرکت های فاران شیمی، سلامت پخش هستی، آرین سلامت سینا، واریان فارمد، هستی آریا شیمی، ابیان دارو ، ابیان فارمد ، سروش مانا فارمد، هستی بهین فارمد و تجارت الکترونیک دارویی گلرنگ از زیر مجموعه شرکت های سرمایه گذاری دارویی گلرنگ هستند.

جرئیات تماس

آدرس : تهران میدان ونک ، خیابان ملاصدرا ، بعد از پل کردستان ،پلاک 63 

کد پستی : 1991614851

تلفن :  02124852000

فکس : 02124852150

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نقشه شرکت